اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: تقویت اقدامات پیشگیرانه در ادارات ستادی و شهرستانها/ شهروندان از خدمات میز خدمت الکترونیک استفاده کنند اخبار - تقویت اقدامات پیشگیرانه در ادارات ستادی و... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/16
دبیر ستاد پیشگیری و کنترل ویروس کرونا اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد:
تقویت اقدامات پیشگیرانه در ادارات ستادی و شهرستانها/ شهروندان از خدمات میز خدمت الکترونیک استفاده کنند

دبیر ستاد پیشگیری و کنترل ویروس کرونا اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: فعالیت ستاد پیشگیری از کرونا که از ابتدای بهمن ماه تشکیل شد  همچنان به قوت خود ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، حمیده دهقانی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط ستاد پیشگیری از کرونا در اداره کل اظهار کرد: کلیه ابلاغیه ها و دستورالعمل های بهداشتی به ادارات ستادی و شهرستانی ابلاغ و در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه پشتیبانی از کالاها و خدمات مورد نیاز در مجموعه های تحت پوشش این اداره کل همچون پایانه بار امیرکبیر، راهدارخانه ها و ادارات  توسط این ستاد انجام می شود، گفت: با تقویت خدمت رسانی در میز خدمت اعم از الکترونیک و حضوری میزان مراجعات مردمی به اداره کل را کاهش دادیم.

دهقانی خاطرنشان کرد: پایش و غربالگری ارباب رجوع در بدو ورود به اداره کل، پایش و غربالگری کارمندان، ضدعفونی کردن فضاهای اداری، اطلاع رسانی محیطی، توزیع اقلام محافظتی همچون دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده در میان کارمندان از جمله مهمترین اقدامات انجام شده این ستاد به شمار می آیند.

دبیر ستاد پیشگیری و کنترل ویروس کرونا اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان مردم را به استفاده از خدمات غیرحضوری دولت دعوت و تصریح کرد: قطع کردن زنجیره انتقال و کاهش ارتباطات اجتماعی بهترین راهکار برای مبارزه بااین ویروس به شمار می آید.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"