اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: پایان خاموشی محور آزادراه معلم با تعمیر 11 کیلومتر ازشبکه روشنایی اخبار - پایان خاموشی محور آزادراه معلم با تعمیر 11... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/03/13
رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد
پایان خاموشی محور آزادراه معلم با تعمیر 11 کیلومتر ازشبکه روشنایی

​رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: با تعمیر 11 کیلومتر  از شبکه روشنایی آزادراه معلم  مشکل خاموشی چندساله  این محور برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اصفهان، حمیدرضا بنی نجاریان اظهار کرد: این پروژه به منظور ارتقا ایمنی و کاهش تصادفات این محور انجام شده است.
وی هزینه اجرای این پروژه  بیش از پنج میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: این پروژه با تحويل كابل مورد نياز پروژه و همچنين نصب ترانسفورماتورهاي سرقت شده توسط شرکت توزیع برق استان اصفهان به پایان رسید.
رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: این پروژه از شهریورماه سال جاری آغاز و در آذرماه پایان یافت.
بنی نجاریان با اشاره به اقدامات متعدد این اداره برای ارتقا ایمنی راه های استان اصفهان، تصریح کرد: یکی از این پروژه های مهم خط کشی محورهای مواصلاتی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان است.​​
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"