اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: زنگ ایمنی در مدارس حاشیه راه های سراسر استان اصفهان نواخته شد اخبار - زنگ ایمنی در مدارس حاشیه راه های سراسر استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
همزمان در سراسر استان اصفهان
زنگ ایمنی در مدارس حاشیه راه های سراسر استان اصفهان نواخته شد

 زنگ ایمنی در مدارس حاشیه راه های سراسر استان اصفهان به همت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان و با شعار "زنگ اول، ایمنی" نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری با اعلام این خبر اظهار کرد: برنامه ریزی برای تردد ایمن دانش آموزانی که مدارسشان در حاشیه راه ها واقع شده اند از اولویت های اول این اداره کل به شمار می آید.

وی با بیان اینکه 275 مدرسه با 100 هزار دانش آموزبه طور مستمر تحت پوشش آموزش های ترافیکی این اداره کل قرارمی گیرند ، گفت: عملیات ایمن سازی فیزیکی این مدارس نیز به صورت ادواری و مستمر انجام می شود.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان اضافه کرد: با اقدامات انجام شده، میزان تصادفات حاشیه مدارس استان اصفهان به صفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در سراسر شهرستان های استان زنگ ایمنی برای دانش آموزان نواخته و دفاتر و کتب آموزشی مرتبط توزیع شده است، تصریح کرد: هزینه برای آموزش کودکان و نوجوانان، سرمایه گذاری برای آینده فرزندان این سرزمین است.

خضری توجه به آموزش کودکان و نوجوانان و همت در این مسیر را راهبردی موفقیت آمیز برای اصلاح رفتارهای ترافیکی اعلام کرد.

در پایان این مراسم، پیمان نامه ایمنی توسط مسئولین حاضر به امضا رسید. بر این اساس، حاضرین متعهد می شوند تا درراستای وظایف ذاتی خود، مجاهدانه تر برای آگاه سازی و حمایت و حفاظت از دانش آموزان گام بردارند. ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"