اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​نقاط پر تصادف شهرستان لنجان ایمن سازی می شود​ اخبار - ​نقاط پر تصادف شهرستان لنجان ایمن سازی می... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
​نقاط پر تصادف شهرستان لنجان ایمن سازی می شود​

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان ضمن بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان لنجان گفت: نقاط پر تصادف  شهرستان لنجان با همکاری مسئولین شهرستان و با اولويت بندي در آینده نزدیک رفع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، فرزاد داخواه در بازدید مشترک با سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان،شهرداران و اعضاء شوراهای اسلامی شهرهای باغبهادران و باغشاد اظهار کرد: ورودی های شهرهای باغبهادران و باغشاد با انجام اقدامات مشترک بهسازی و ايمن سازي می شود.

وی در خصوص روشنایی ورودی شهر باغبادران، محدوده تقاطع غير همسطح گفت :  مقرر شد  روشنایی حدود 500 متر قبل از ورودی و 500 متر بعد از ورودی شهر در مسیر اصفهان -شهرکرد با مشارکت شهرداری و اداره كل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان و شركت توزيع برق استان اجرايي شود .

دادخواه تصریح کرد:  همچنین طراحي و برآورد  روشنایی  تقاطع هاي غير همسطح روستاهای لایبید و حاجت آقا نیز انجام و  با مشارکت دهیاری ها در دستور کار قرار مي گيرد .
وی از ساماندهی تقاطع نوگوران و محور باغشاد به سمت زاینده رود و همچنین ورودی خروجی باغشاد به سمت روستای چم آسمان خبر داد و تصریح کرد:  تلاش داریم با اتخاذ رویکرد و تصمیمات مناسب با ارتقا ايمني محور هاي مذكور  رضایتمندی مردم در این محور را افزایش دهیم.

 

دادخواه با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در کمیسیون ایمنی را ه های استان اصفهان  در خصوص جلوگيري از توقف دستفروش ها در حاشيه و حريم راهها تاکید کرد:  برنامه ریزی های  لازم برای برخورد افرادي كه به هر طريق موجب كاهش ايمني تردد در راهها مي شوند با کمک دادگستری انجام شده وبه زودي اقدامات موثري صورت مي گيرد .

 

 

 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"