اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​زنگ ایمنی درمدرسه جیلان آباد به صدا درآمد اخبار - ​زنگ ایمنی درمدرسه جیلان آباد به صدا درآمد... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/03/13
با شعار "درس اول، ایمنی"
​زنگ ایمنی درمدرسه جیلان آباد به صدا درآمد

زنگ آغاز سال تحصیلی در مدرسه استقلال روستای جیلان آباد با شعار "درس اول، ایمنی" و با حضور معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان،پلیس، دهیارروستای جیلان آباد و جمعی از مسئولین  به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان با بیان اینکه در سال های گذشته 257 مدرسه حاشیه راه های استان ایمنی سازی فیزیکی شده اند، گفت: ایمن سازی مدارس به صورت مستمر و بر اساس پایش های اداره ایمنی و ترافیک انجام می گیرد.

علیرضا جعفری با بیان اینکه در سال جاری نیز بیش از 30مدرسه ایمن سازی خواهد شد، گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده، تلفات ناشی از تصادفات دانش آموزی در استان اصفهان صفر شده است و تلاش ما حفظ این آمار است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اقدامات ایمن سازی فیزیکی، بخش آموزش قوانین و نکات ایمنی به معلمان و دانش آموزان در دستور کار معاونت حمل ونقل قرار دارد.

جعفری گفت: دانش آموزان در مقایسه با بزرگسالان آموزش پذیر تر هستند و ارائه آموزش های مستمر علاوه بر ساختن راننده های مسئولیت پذیر تر در آینده، احتمال بروز تصادفات برای این قشر کاهش می یابد.

وی از مردم خواست تا در کنار و حاشیه مدارس سرعت خودروهای خود را به کاهش دهند  تا  ضریب ایمنی محورهایی که دانش آموزان در آن تردد می کنند، افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، در پایان مراسم، لوح رونمایی شده در کنوانسیون حقوق کودک به به مدیر این مدرسه اهدا شد تا پویش مردمی " قوانین را از کودکی آموزش دهیم" از این مدرسه آغاز شود.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"