اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: تعامل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با ذی نفعان قابل تقدیر است اخبار - تعامل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
​سرممیز سیستم های مدیریتی در شرکت IMQ ایتالیا:
تعامل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با ذی نفعان قابل تقدیر است

سرممیز سیستم های مدیریتی در شرکت IMQ گفت: تعامل خوب این اداره کل با ذی نفعان و استفاده کنندگان از خدمات بر اساس شاخص های ممیزی قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، محمدرضانی امانی درجلسه اعلام موفقیت اداره کل دردریافت تاییدیه گواهینامه استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت وسیستم مدیریت ایمنی ترافیک جاده ای، اظهار کرد: استان اصفهان در گزارشات تایید شده  سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور وهمچنین نتایج ممیزی های انجام شده دستاوردهای خوبی در بسیاری از حوزه ها کسب کرده است.

وی این موفقیت را مرهون کار تیمی دانست و گفت: خوشبختانه نیروی انسانی با کار مضاعف، افزایش بهره وری و به کارگیری راهکارهای نوین بر محدودیت های منابع مالی و انسانی فائق آمده است.

سرممیز سیستم های مدیریتی در شرکت IMQ  تصریح کرد: ارزیابی های ما نشان می دهد که اگرچه فعالیت های مستقل در اداره کل به خوبی برنامه ریزی و اجرا شده است اما در موضوعاتی که مشکلات بین بخشی است، سختی و گره هایی وجود دارد.

امانی از دانش و تجربه نیروی انسانی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان به عنوان یک گنجینه ارزشمند یاد و خاطرنشان کرد: پیشنهاد مشخص ما، مدیریت دانش و مدیریت سرمایه فکری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان است.

وی تصریح کرد: انتظار داریم در سال آینده سهم قابل توجهی از آموزش های اداری توسط افراد با تجربه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان انجام شود.

سرممیز سیستم های مدیریتی در شرکت IMQ گفت: مدیریت ریسک از دیگر موضوعاتی بود که باید بیش ازپیش در بخش های مختلف به آن پرداخته شود.

لازم به ذکر است،  اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان  اصفهان موفق به دریافت تاییدیه گواهینامه استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد  ISO9001:2015  و سیستم مدیریت ایمنی ترافیک جاده ای بر اساس  استاندارد ISO39001 :2012  شد.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"