اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: اعتبارات راهداری کاهش یافته است/اجرای 113 کیلومتر آسفالت گرم در محورهای مواصلاتی استان اصفهان اخبار - اعتبارات راهداری کاهش یافته است/اجرای 113... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
​معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان:
اعتبارات راهداری کاهش یافته است/اجرای 113 کیلومتر آسفالت گرم در محورهای مواصلاتی استان اصفهان

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت:  بودجه پروژه های  راهداری استان اصفهان نسبت به سال گذشته کاهش یافته‌است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، فرزاد دادخواه در نشست خبری مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اصحاب رسانه، اظهار کرد: ، کاهش اعتبارات این اداره کل در حالی است که قیمت ها به طور فزاینده ای افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: کاهش شدید بودجه متوازن در اعتبارات استانی و وضعیت نامساعد برخی از محورهای مواصلاتی استان اصفهان، برنامه ریزی و مدیریت اصلاح جاده های استان اصفهان را سخت تر کرده است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران در رابطه با برنامه ریزی های انجام شده برای اصلاح ومرمت جاده های استان اصفهان گفت: اعتبارات فعلی جوابگوی مرمت راه‌های استان نیست، این بودجه سال گذشته ۶۰ میلیاردتومان بوده که امسال به  ۴۰ میلیارد تومان کاهش یافته است .

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به اینکه در طرح ملی ابرار ساخت راه‌ها به اداره کل حمل و نقل جاده ای واگذار شده‌است، گفت:  طرح ابرار در  برخی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان اصفهان که فاقد راه‌های مناسب هستند، اجرا خواهد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از اجرای روش های جدید کم هزینه برای ترمیم راه های استان خبر داد و گفت: با وجود مشکلات متعدد، حدود ۱۱۳ کیلومتر روکش آسفالت گرم در سال جاری انجام شده است.

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با بیان اینکه بازیافت آسفالت به دو روش گرم و سرد انجام می‌شود، گفت: عملیات بازیافت سرد برای اولین بار در کشور و استان اصفهان به صورت پایلوت انجام شد.

دادخواه افزود: این پروژه در محور اردستان- نایین در حال اجرا است و پیشرفت پروژه نیز قابل قبول بوده است.

وی با بیان اینکه  شعار ما برای حذف نقاط پرتصادف "یکبار برای همیشه " است، تاکید کرد: بالغ بر ۲۵ پروژه زیر گذر با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به این منظور در دستور کار قرار گرفته است .

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همچنین از خرید 5 دستگاه ماشین آلات راهداری خبر داد و افزود: در استان اصفهان با بهره گیری از امکانات و ماشین آلات ۱۱۸ نقطه پر تصادف شناسایی و عملیات  خاکریزی و ترانشه برداری آن انجام شده است.

 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"