اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​استاندار اصفهان از مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تقدیر کرد اخبار - ​استاندار اصفهان از مدیرکل راهداری و حمل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
​استاندار اصفهان از مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تقدیر کرد

استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به صورت جداگانه از زحمات و تلاش های مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان و مجموعه تحت پوشش این نهاد تقدیر و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، منصور شیشه فروش در جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان اصفهان اظهار کرد:  اصفهان نقش به سزایی در مهار بحران سیل در استان های سیل زده کشور ایفا کرد.

وی با بیان اینکه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در این بحران عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت، افزود: این اداره کل علاوه بر پشتیبانی و انجام عملیات راهداری در شهرستان های استان اصفهان، ناوگان و نیروی متخصص به  استان های لرستان و خوزستان اعزام کرد.

شیشه فروش تصریح کرد: تمام دستگاه ها باید از افراد زیرمجموعه خود که به نحوی در امدادرسانی به مردم سیل زده موثر بودند، تقدیر و قدردانی کنند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان نیز در این جلسه اظهار کرد: اکیپ های راهداری استان اصفهان با ترمیم و بازسازی 40 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان لرستان، عملیات امدادرسانی به مردم سیل زده را امکان پذیر کردند.

مهدی خضری با اشاره به قطع شدن و انسدادبرخی از محورهای مواصلاتی استان لرستان در نوروز امسال خاطرنشان کرد: برای انتقال محموله های ترافیکی به شدت با محدودیت مواجه بودیم و تنها به واسطه بهره گیری از توانمندی رانندگان مجرب بخش حمل ونقل استان، موفق به انتقال پل های متحرک از اصفهان به لرستان شدیم.

وی ادامه داد: هماهنگی ناوگان حمل بار برای ارسال کمک های مردمی  از اصفهان به استان های سیل زده  نیز از دیگر اقدامات این اداره کل به شمار می آید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، در این جلسه مدیرکل و معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از سوی استاندار اصفهان و مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان مورد تقدیر قرار گرفتند.

سه تن از کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان نیز به واسطه پشتیبانی از عملیات راهداری و امدادرسانی در سیل نوروز مورد تقدیر مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان قرار گرفتند.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"