اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: حضور نماینده بیمه تکمیلی به صورت هفتگی در اداره کل/انتقال دغدغه همکاران به نمایندگان بیمه اخبار - حضور نماینده بیمه تکمیلی به صورت هفتگی در... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
​معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان مطرح کرد
حضور نماینده بیمه تکمیلی به صورت هفتگی در اداره کل/انتقال دغدغه همکاران به نمایندگان بیمه

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان با نمایندگان بیمه تکمیلی طرف قرارداد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، حمیده دهقانی در حاشیه این دیدار گفت: دغدغه و مطالبات همکاران در حوزه خدمات بیمه تکمیلی  مطرح و مقرر شد مواردی که در قرارداد سال گذشته مورد انتقاد همکاران بود در سال جاری اصلاح شود.

وی ادامه داد: یکی از مصوبات جلسه برنامه ریزی و برگزاری جلسات منظم ماهیانه با اداره کل برای حل مشکلات احتمالی بود.

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده و به منظور سهولت در دریافت خدمات بیمه تکمیلی برای همکاران، نماینده بیمه تکمیلی به صورت هفتگی در اداره حاضر شده و به سوالات همکاران پاسخ خواهد داد.

دهقانی یکی از مطالبات همکاران را طولانی بودن زمان پرداخت هزینه های مربوط به بیمه تکمیلی عنوان کرد و گفت: پس از بحث و بررسی در این باره مقرر شد زمان پرداخت هزینه ها به  حداکثر یک هفته کاهش یابد.

وی اظهار کرد: همچنین در این جلسه سازوکار سهولت هرچه بیشتر دسترسی همکاران به صورت وضعیت پرداخت های انجام شده توسط شرکت بیمه گر مورد تاکید و تایید قرار گرفت.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"