اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: چهار نقطه پر تصادف راههاي شهرستان مبارکه اصلاح می شود اخبار - چهار نقطه پر تصادف راههاي شهرستان مبارکه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/09
​رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مبارکه :
چهار نقطه پر تصادف راههاي شهرستان مبارکه اصلاح می شود

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مبارکه ازاصلاح چهار نقطه پر تصادف  شهرستان مبارکه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، کیوان رحیمی اظهار کرد:بر اساس بررسي هاي انجام شده و آمار تصادفات  قلعه حکیم، قوس آب سنجدی، پل زیرگذر فخرآباد و پل پایانه به عنوان نقطه پر تصادف  شهرستان مبارکه در ليست اولويت رفع نقاط پر تصادف قرار گرفتند که در حال حاضر چهار پروژه به منظور رفع نقاط پر تصادف و ارتقا ایمنی در این نقاط در حال اجراست.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی ها برای اجرای پل قلعه حکیم در تیرماه سال گذشته آغاز شده بود، اضافه کرد: کلنگ این پروژه با حضور وزیر راه و شهرسازی در اسفندماه گذشته زده شد و درحال حاضر نیز 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مبارکه از پیشرفت 70 درصدی پروژه اصلاح پیچ آب سنجدی خبر داد و گفت: عملیات زیرسازی ودیوار چینی کنار استخر به اتمام رسیده و در حال حاضر آسفالت و نصب علائم ایمنی آن باقی مانده است.

رحیمی با اشاره به ساخت زیرگذرهای فخرآباد و پایانه بار مبارکه خاطرنشان کرد: ساخت باکس های پل زیرگذر فخر آباد و پایانه بار مبارکه  نیز در حال ساخت است و به زودي عمليات اجرايي نصب انها نيزآغاز می شود.

وی اظهار امیدواری کرد تا پایان تابستان چهار نقطه پر تصادف  شهرستان مبارکه اصلاح و حوادث در این محورها به حداقل ممكن برسد.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"