اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: آغاز عملیات لکه گیری هندسی و روکش آسفالت راه های فلاورجان/بی احتیاطی راننده، راهدار فلاورجانی را راهی بیمارستان کرد اخبار - آغاز عملیات لکه گیری هندسی و روکش آسفالت... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
​رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان فلاورجان:
آغاز عملیات لکه گیری هندسی و روکش آسفالت راه های فلاورجان/بی احتیاطی راننده، راهدار فلاورجانی را راهی بیمارستان کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، سعید ناظمی اظهار کرد: بر اساس وضعیت راه های شهرستان و نیازسنجی انجام شده عملیات لکه گیری هندسی و روکش آسفالت برخی از راه های شهرستان فلاورجان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بخشی از این پروژه تکمیل و بخش دیگر آن در دست انجام است، افزود: اعتبار این پروژه بالغ بر 25 میلیارد ریال مي باشد .

وی همچنین به تصادف و آسیب دیدن راهدار سخت کوش فلاورجانی در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: متاسفانه با وجود هشدارهای مکررمبنی بر رعایت سرعت مطمئنه در حین رانندگی، یک خودرو شخصی به دلیل سرعت بالا و عدم توانایی کنترل خودرو به  اقاي علی اکبر کریمی راهدار پرتلاش  شهرستان فلاورجانی که در این محور در حال خدمت رسانی بود برخورد کرده و وی را راهی بیمارستان می کند.

ناظمی تصریح کرد: این  اولین بار نیست که تصادف در این محور رخ می دهد، عمده حوادث رانندگی در این آزادراه به دلیل تخطی از سرعت مجاز و عدم کنترل وسیله نقلیه توسط برخی رانندگان است.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"