اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​دیدار معاون حمل ونقل کشور با تشکل های صنفی اخبار - ​دیدار معاون حمل ونقل کشور با تشکل های صنفی... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
​دیدار معاون حمل ونقل کشور با تشکل های صنفی

معاون حمل ونقل سازمان راهداری  و حمل ونقل جاده ای کشور با تشکل های صنفی بار، مسافر و رانندگان استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهران قربانی در سفری سه روزه به اصفهان با تشکل های صنفی بار، مسافر، رانندگان و کامیون داران دیدار کرد.

مهران قربانی در جریان این سفر سه روزه از پایانه های بار شهرستان مبارکه، پایانه بار شرق،پایانه بار امیرکبیر و شهرک حمل ونقل زرین شهر نیز بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این مراکز قرار گرفت.

وی همچنین درجلسه اتاق فکر ایمنی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان حضور یافت و در جریان آخرین نتایج تحقیقات این گروه قرار گرفت.

قربانی با ابراز خشنودی از اقدامات علمی انجام شده تصریح کرد: استان اصفهان به عنوان استان پیشرو در بحث تبدیل آمارها و داده های اولیه به دانش قابل بهره برداری در کل کشور محسوب می شود.

معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در جلسات مختلف بر تصمیم گیری مشارکتی در رابطه با مسائل حمل و نقل تاکید کرد و افزود: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در خصوص  حل مسائل و مشکلات فعالین صنعت حمل ونقل برنامه های مدونی در دستور کار داشته و جلسات کمیته راهبردی در حوزه های حمل ونقل بار و مسافر به صورت منظم در حال برگزاری است.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"