اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: آغاز خط کشی محور طالخونچه –شهرضا و محور دامنه – داران –اليگودرز اخبار - آغاز خط کشی محور طالخونچه –شهرضا و محور دامنه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
​رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد
آغاز خط کشی محور طالخونچه –شهرضا و محور دامنه – داران –اليگودرز

رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از آغاز خط کشی محور باند دوم طالخونچه –شهرضا و محور  تیران- داران به منظور ایمن سازی هرچه بیشتر این محور ها  خبر داد.

حمیدرضا بنی نجاریان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عملیات خط کشی  100 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان هاي دهاقان،شهرضا، فريدن و بويين و مياندشت در دست  انجام و در روزهای آینده به اتمام مي رسد .

 عملیات نصب نیوجرسی های مفصلی اتوبان ذوب آهن در خط پایان

وی با بیان اینکه نصب نیوجرسی های مفصلی اتوبان ذوب آهن در قطعه چهارم  نیز در دستور کار قرار دارد، گفت: این پروژه نیز ظرف دوماه آینده به اتمام می رسد.

 رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: این پروژه به طول 18 کیلومتر بود که 15 کیلومتر این پروژه اجرا و تنها سه کیلومتر دیگر ازآن باقی مانده است.

بنی نجاریان با تاکید بر اهمیت انجام این پروژه در این محور خاطرنشان کرد: ایمن سازی اتوبان ذوب آهن به لحاظ بروز تصادفات متعدد از نوع رخ به رخ  یکی از اولویت های اداره  كل به شمار می آید.

 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"