اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​بسیج تمام امکانات، برای سفری ایمن اخبار - ​بسیج تمام امکانات، برای سفری ایمن بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان مطرح کرد
​بسیج تمام امکانات، برای سفری ایمن

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به رسالت های ذاتی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور گفت:  تمام امکانات اعم از ماشین آلات و نیروی انسانی برای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران و ایجاد بستری برای سفرهای ایمن در نوروز بسیج شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان،حمیده دهقانی با بیان اینکه در نوروز 98 نیروهای انسانی فراتر از وظایف اداری تعریف شده به خدمت رسانی به مردم پرداختند، خاطرنشان کرد: 72 ساعت کار متمادی و بدون وقفه در دمونتاژ پل های خرپایی سمیرم، عملیات های راهداری طاقت فرسا در لرستان و ... از نمونه های بارز  این موضوع به شمار می آیند.

وی با تشریح اقدامات انجام شده در حوزه پشتیبانی نیروی انسانی در استان اصفهان و  همچنین پشتیبانی از اکیپ های اعزامی به استان های سیل زده خوزستان و لرستان گفت:  اقدامات متعددی انجام شد تا همکاران به جز سختی عملیات های راهداری و نظارت دغدغه دیگری نداشته باشند.

دهقانی ارائه توصیه های ایمنی به مسافران، اعزام گشت های نظارتی و رفع مشکلات محورهای مواصلاتی استان اصفهان، اطلاع رسانی ویژه و لحظه به لحظه از وضعیت راه های استان اصفهان و ارائه گزارش از اقدامات انجام شده توسط این اداره کل به رسانه ها را بخش مهمی از  رسالت های این معاونت برشمرد.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"