اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: مانورهای آمادگی اکیپ های راهداری با قدرت بیشتر انجام می شود اخبار - مانورهای آمادگی اکیپ های راهداری با قدرت... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
مسئول پدافند غیرعامل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان:
مانورهای آمادگی اکیپ های راهداری با قدرت بیشتر انجام می شود

 مسئول پدافند غیرعامل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای مقابله با بحران ها و حوادث غیر مترقبه  گفت: مانورهای آمادگی اکیپ های راهداری  در سال جدید با قدرت بیشتر انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، حمیدرضا برقیکار با بیان اینکه برگزاری مانورهای متعدد کمک شایانی به مدیریت بحران در نوروز امسال کرد، افزود:  مجموعه اقداماتی که با همکاری معاونت های مختلف در راستای پدافند غیرعامل انجام شد، میزان خسارات های جانی و مالی ناشی از سیل، طوفان و برف سنگین در استان را به حداقل ممکن رساند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با مدیریت و همکاری همه جانبه دستگاه ها به جان هیچ یک از هموطنان در جریان سیلاب های نوروزی در استان آسیبی وارد نشد.

مسئول پدافند غیرعامل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از بررسی بحران های نوروزی دریک  جلسه تخصصی خبر داد و گفت: با شناسایی نقاط ضعف و قوت مانورهای جدیدی برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

برقیکار تصریح کرد: ایجاد آمادگی در نیروها، افزایش توانمندی کاربران ماشین آلات، تسهیل مدیریت بحران، تعریف مجموعه اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری از جمله اقدامات پیش بینی شده در سال جاری به شمار می آیند.​ 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"