اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: 734 کیلومتر از محورهای تخریب شده استان اصفهان ترمیم شد اخبار - 734 کیلومتر از محورهای تخریب شده استان اصفهان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/16
​ مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد
734 کیلومتر از محورهای تخریب شده استان اصفهان ترمیم شد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان  با اشاره به وقوع سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان و بروز خسارات متعدد گفت: در جریان بارش سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان 734 کیلومتر از محورهای تخریب شده ترمیم شد.

مهدی خضری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نوروز امسال علاوه بر افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان، شاهد وقوع  سیل، طوفان و در برخی از شهرستان ها بارش شدید برف بودیم که زحمت راهداران را مضاعف کرد.

وی با بیان اینکه برای مدیریت بحران در استان اصفهان در این مدت 54 جلسه برگزار شده است، افزود: برای جلوگیری از بروز مشکلات 234 دستگاه ماشین آلات با 418 نفر نیروی راهدار به محل های مستعد بحران اعزام شدند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: در 132 مقطع در محورهای کوهستانی استان اصفهان عملیات ریزش برداری و پاکسازی محورهای مسدود ناشی از بارندگی انجام شد و19 محوری که در اثر رانش دچار آسیب شده بودند ترمیم شد.

وی تصریح کرد: 13 مورد راه دسترسی موقت توسط راهداران به صورت مقطعی در این ایام ایجاد و ترافیک تا زمان حل مشکل به این راه ها منتقل شد.

خضری با بیان اینکه 69 دستگاه ماشین آلات برای کمک به روستاها و شهرها اعزام شدند، اضافه کرد: عملیات رفع آبگرفتگی 154 ابنیه فنی، رفع انسداد از 59 محور و 38 هزار متر مکعب خاکریز جهت انحراف مسیر سیل از دیگر اقدامات انجام شده توسط اکیپ های راهداری استان اصفهان بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: از 13 فروردین ماه با وقوع سیل در استان لرستان، اکیپ های راهداری جهت کمک به بازگشایی محورهای مواصلاتی استان اصفهان در لرستان مستقر شده اند.

وی با بیان اینکه اعزام ماشین آلات راهداری و تجهیزات تمام دستگاه ها با هماهنگی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان انجام می شود تصریح کرد: تعدادی از اکیپ های راهداری استان اصفهان نیز به یاری هموطنانمان در خوزستان شتافته اند.

 خضری ادامه داد: جمعه گذشته نیز عملیات ساخت و بارگیری پل 45 متری جهت نصب در محورهای سیل زده لرستان  به این استان اعزام شد.

 

 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"