اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​تشکر دهیار آفرینه از راهداران اصفهانی اخبار - ​تشکر دهیار آفرینه از راهداران اصفهانی بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
​تشکر دهیار آفرینه از راهداران اصفهانی

دهیار آفرینه با حضور در جمع اکیپ مدیریت بحران راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از تلاش این مردان بی ادعا برای بازگشایی محورمعمولان - آفرینه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اصفهان، اکیپ های راهداری استان اصفهان برای کمک به مردم سیل زده لرستان و به منظور تسریع در بازگشایی محورهای مواصلاتی استان لرستان از 14فروردین ماه در این استان مشغول به کار شدند.

معاون راهداری و نماینده مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در لرستان با بیان اینکه هم اکنون  26 دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک به همراه اکیپی مجرب به صورت شبانه روزی  در حال انجام عملیات های راهداری، هستند، افزود: اولین عملیات راهداری در محور معمولان- آفرینه انجام شد و  با تلاش و همدلی همه افراد روز 15 فرودین این محور بازگشایی شد.

آفرینه ،روستایی است از توابع بخش معمولان شهرستان پل دختر در استان لرستان است که در ۱۱ کیلومتری جنوب شهر معمولان و در ۳۵ کیلومتری شمال شهر پلدختر قرار گرفته است. 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"