اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: بسیج تشکل های صنفی حمل ونقل برای کمک به سیل زدگان اخبار - بسیج تشکل های صنفی حمل ونقل برای کمک به سیل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
​ مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان مطرح کرد:
بسیج تشکل های صنفی حمل ونقل برای کمک به سیل زدگان

 مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در دیدار با تشکل های صنفی کامیونداران و رانندگان استان اصفهان خواستار بسیج تشکل های صنفی حمل ونقل برای کمک به هموطنان سیل زده در استان لرستان و خوزستان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری در جمع تشکل های صنفی کامیونداران و رانندگان استان اصفهان اظهار کرد: سیل آسیب های بسیاری به زیرساخت ها و خانه های مردم در استان های لرستان و خوزستان وارد کرده است.

وی با بیان اینکه تشکل های صنفی حمل ونقل همواره در مقاطع بحرانی کشور به یاری مردم شتافته اند، اظهار کرد: برای انتقال کمک های مردمی به استان های سیل زده نیازمند کمک فعالین صنعت حمل ونقل استان اصفهان هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون اکیپ های اعزامی مدیریت بحران اداره کل راهدار ی و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در استان لرستان و خوزستان مشغول بازگشایی راه ها و خدمت رسانی به مردم هستند، گفت: اعزام ماشین آلات و تجهیزات راهداری در گام اول انجام شد و در ادامه نیازمند حمل ونقل مواد مصرفی و مورد نیاز مردم توسط ناوگان حمل ونقل بار استان هستیم.

وی با اشاره به وضعیت مردم و ضرورت کمک رسانی سریع به هموطنان سیل زده گفت: با توجه به جایگاه استان اصفهان از لحاظ تعداد ناوگان، راننده و شرکت های حمل ونقل و ضرورت کمک رسانی سریع به سیل زدگان، انتظار می رود فرآیند هماهنگی و اعزام ناوگان حمل ونقل بار سرعت بیشتری به خود گیرد.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"