اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: بازگشایی محور آفرینه به شهرستان پل دختر لرستان اخبار - بازگشایی محور آفرینه به شهرستان پل دختر... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
​ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان مطرح کرد
بازگشایی محور آفرینه به شهرستان پل دختر لرستان

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: محور آفرینه به پل دختر در استان لرستان با تلاش راهداران تلاشگر اصفهانی بازگشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، فرزاد دادخواه اظهار کرد: پس از ابلاغ و اعلام دستور جهت اعزام نیروها و ماشین آلات راهداری به استان سیل زده لرستان، 26 دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک به همراه پرسنل مجرب از اصفهان به  منطقه معمولان اعزام شدند.

وی ادامه داد: در ساعات اولیه حضور راهداران اصفهانی  عملیات بازگشایی و ریزش برداری و ایمن سازی محور معمولان- آفرینه در دستور کار قرار گرفت که با تلاش های جهادی این عزیزان این محور در روز 15 فروردین بازگشایی شد.

دادخواه گفت: در حال حاضر اکیپ های راهداری با کمک نیروهای سپاه  در سه جبهه مشغول بازگشایی محور آفرینه به پل دختر هستند که با یاری خدا به اتمام خواهد رسید.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: عملیات اجرایی انجام شده در حد بازگشایی محور، تعریض و ایمن سازی و برقراری عبور و مرور بوده است و درآینده  باید عملیات بهسازی این محور توسط استان لرستان انجام شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از 14 فروردین به عنوان فرمانده عملیاتی و نماینده مدیرکل در لرستان مستقر شده است.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"