اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: اعزام ماشین آلات راهداری و تجهیزات راهداری برای کمک به سیل زدگان لرستان اخبار - اعزام ماشین آلات راهداری و تجهیزات راهداری... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/06
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد
اعزام ماشین آلات راهداری و تجهیزات راهداری برای کمک به سیل زدگان لرستان
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از اعزام ماشین الات و تجهیزات راهداری به استان لرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری  با اشاره به بحران هایی که استان اصفهان با موفقیت و با حداقل خسارت پشت سر گذاشت، گفت: روز گذشته تجهیزات و ماشین آلات راهداری با استفاده از خودروهای سنگین به استان لرستان برای کمک به هموطنانمان اعزام شدند.
وی با اشاره به روز طبیعت و حضور مردم در دامان طبیعت برای سپری کردن این روز تاکید کرد: مردم باید توصیه دستگاه های امدادی را جدی گرفته و در جوار رودخانه ها اسکان پیدا نکنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از مردم خواست سبزه های خود را در جاده ها رها نکنند.
وی تصریح کرد: رها سازی سبزه در جاده علاوه بر ایجاد خطر برای خودروهای دیگر کار راهداران برای پاکسازی محورهای مواصلاتی را چند برابر می کند.
خضری با بیان اینکه تردد ایمن و روان در محورهای اصلی و شریانی استان اصفهان در جریان است،ادامه داد: راهداران استان اصفهان همچنان در حالت آماده باش بوده و گشت های راهداری به صورت منظم در حال انجام است.
وی همچنین با اشاره به حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان گفت:تا پايان رو گذشته بيش از ١٩ ميليون تردد در سطح محورهاي مواصلاتي استان ثبت شده است
 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"