اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: تردد ناوگان حمل بار محدود شد اخبار - تردد ناوگان حمل بار محدود شد بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/16
در پی بارش سیل در برخی استان های کشور:
تردد ناوگان حمل بار محدود شد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب  و آبگرفتگی محورهای مواصلاتی گفت:  تردد هرگونه ناوگان حمل بار به جز کالاهای اساسی، سوخت و فاسدشدنی  در محورهای مواصلاتی کشور  تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

مهدی خضری اظهار کرد: بر اساس بخش نامه مدیرکل دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور تردد ناوگان حمل بار به جز کالاهای اساسی، سوخت و فاسدشدنی  در محورهای مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

وی با بیان اینکه مشکل خاصی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان  با وجود بارش های باران  وجود ندارد، اظهار کرد: بر اساس پیش بینی هواشناسی بیشترین بارش ها را در منطقه جنوب، جنوب غرب و شمال استان اصفهان شاهد خواهیم بود که تا عصر امروز به اوج خود خواهد رسید.

وی با بیان اینکه استان های همجوار استان اصفهان نیز درگیر بارش های شدید هستند، افزود: توصیه ما به مردم و مسافران این است که تا حد امکان از سفرهای غیرضروری بپرهیزند و در صورت لزوم ضمن کسب اطلاع از وضعیت راه ها لباس گرم، مواد غذایی انرژی زا و تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تاکید کرد: نیروها و ماشین آلات این اداره برای خدمت رسانی به مردم در آماده باش کامل هستند.

 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"