اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​افزایش 6 درصدی تردد در محورهای استان اصفهان/ 28 اسفند رکورددار جابه جایی مسافران حمل ونقل عمومی اخبار - ​افزایش 6 درصدی تردد در محورهای استان اصفهان/... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد
​افزایش 6 درصدی تردد در محورهای استان اصفهان/ 28 اسفند رکورددار جابه جایی مسافران حمل ونقل عمومی

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: بر اساس آخرین آمار ارسال شده از مرکز مدیریت راه های استان اصفهان تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان به نسبت مدت مشابه سال گذشته 6 درصد رشد نشان می دهد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری اظهار کرد: کل تردد ثبت شده درمحورهای استان اصفهان 8 میلیون و 154 هزار و 724 مورد بوده است .

وی اضافه کرد: تعداد وسایل نقلیه ورودی به استان اصفهان  در دوم فروردین ماه سال جاری یک میلیون و 413 هزار و 731 مورد و تعداد وسایل  نقلیه خروجی از استان اصفهان  یک میلیون و 497 هزار و 356  مورد گزارش شده است .

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به فعالیت شبانه روزی ناوگان حمل ونقل عمومی استان اصفهان و نظارت ویژه بر نحوه فعالیت آنان اضافه کرد: از 25 اسفند ماه تا 2 فروردین ماه 22 هزار و 797 سفر انجام و 278 هزار و 274مسافر از استان اصفهان به اقصی نقاط کشور جابه جا شده اند.

خضری گفت: بیشترین تعداد سفر ثبت شده مربوط به 28 اسفندماه سال گذشته بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در ادامه از مسافران و به ویژه رانندگان وسایل نقلیه شخصی و عمومی خواست قوانین و مقررات و نکات ایمنی را برای داشتن سفری خوش و بدون حادثه رعایت کنند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به احتمال وقوع بارش های سنگین در استان مسافرین محترم قبل از اقدام به سفر برای دریافت آخرین اطلاعات از وضعیت راهها با شماره تلفن ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"