اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​کام مردم کویر شیرین شد/ افتتاح و آغاز عملیات چهار پروژه عمرانی در شهرستان نایین اخبار - ​کام مردم کویر شیرین شد/ افتتاح و آغاز عملیات... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
​کام مردم کویر شیرین شد/ افتتاح و آغاز عملیات چهار پروژه عمرانی در شهرستان نایین

 به گزارش روابط عمومی  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان،  آئین افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه  عمرانی شهرستان نایین با حضور مدیرکل راهداری  و حمل ونقل جاده ای و معاونین وی، نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی، فرماندار نایین و سایر دستگاه های ذی ربط  برگزار شد.


مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در آئین بهره برداري از مجتمع خدماتى رفاهى بين راهى نایین اظهار کرد: شهرستان نایین در محور ترانزیت و جاده اصلی کشور واقع و از لحاظ وسعت جغرافیایی و میزان تردد از اهمیت ویژه‌ای در سطح استان برخوردار است.

وی افزود: با افتتاح این مجتمع رفاهی خدماتی در شهرستان نایین شمار مجتمع های خدماتی رفاهی نایین به عدد 6 رسید.

 خضری با اشاره به تردد بالای  ناوگان سبک و سنگین بیان در این محورگفت: این حجم تردد بالا در محور نایین نشان دهنده اهمیت و نگاه ویژه به این محور برای شهرستان و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای  استان اصفهان است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: امروز علاوه بر افتتاح این مجتمع با ۴۰ ميليارد ريال سرمایه گذاری،  عملیات لكه گيرى و روكش آسفالت محورهاى كمربندى نايين و انارك-نايين با اعتبارى بالغ بر ٤٥ ميليارد ريال، آغاز عمليات اجرايى لكه گيرى و روكش آسفالت محور گردنه ملااحمد_ نايين با اعتبارى بالغ بر ٥٠ ميليارد ريال و كلنگ زنى مركز معاينه فني خودروهاى سنگين در محور نايين - يزد با اعتبارى بالغ بر ٣٠ ميليارد ريال را شاهد هستیم.

خضری این پروژه ها را به مردم صبور کویر  هدیه کرد و گفت: با وجود تمام محدودیت های مالی و اعتباری تمام تلاش برای توزیع مناسب اعتبارات و بهسازی راه ها انجام شده است.


 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"