اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: آغازعملیات اجرایی زیرگذر فخرآباد ،قلعه حکیم و پایانه بار مبارکه اخبار - آغازعملیات اجرایی زیرگذر فخرآباد ،قلعه حکیم... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/16
​با حضور وزیرراه و شهرسازی انجام شد
آغازعملیات اجرایی زیرگذر فخرآباد ،قلعه حکیم و پایانه بار مبارکه

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، این پروژه ها به مناسبت ایام الله دهه فجر در شهرستان مبارکه به بهره برداری رسید.

مدیرکل دفتر نگهداری راه ها در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  در آئین افتتاح این پروژه اظهار کرد:  اجرای این پروژه ها به منظور حذف نقاط حادثه خیز و ارتقای ایمنی  محورهای مواصلاتی شهرستان مبارکه  انجام شده است.

رضا اکبری با اشاره به دوطرفه بودن جاده و تصادف های  رخ به رخ در این محور گفت:  برای هر سه زیرگذر 900 میلیون تومان در سال جاری اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در سال آینده نیز بودجه لازم برای اتمام پروژه تخصیص داده شده و این سه پروژه در سال 98 به بهره برداری خواهد رسید .

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار کرد: انشالله با اجرای این پروژه ها میزان تصادفات کاهش یابد.

زهرا سعیدی همچنین از تصویب ایجاد شهرک حمل ونقل لجستیک در شهرستان مبارکه در سند آمایش استان اصفهان خبر داد و گفت: امتیاز شهرک لجستیک حمل ونقل به  شهرستان مبارکه به واسطه نقش موثر این شهرستان در صنعت حمل ونقل کشور است.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"