اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: حضور تاثیرگذار اکیپ های راهسازی و حمل ونقل درهشت سال دفاع مقدس اخبار - حضور تاثیرگذار اکیپ های راهسازی و حمل ونقل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
​مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان
حضور تاثیرگذار اکیپ های راهسازی و حمل ونقل درهشت سال دفاع مقدس

مدیرکل حفظ و نشرآثار انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: حضور اکیپ های راهسازی و حمل ونقل درهشت سال دفاع مقدس و مناطق جنگی در عملیات های مختلف بسیر موثر بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، سردار مجتبی شیروانیان در بازدید از غرفه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی اظهار کرد: جنگ صحنه بی نظیری از رشادت ها  و فداکاری مهندسین، راهداران و رانندگان را پیش چشم مردم به نمایش گذاشت.

وی با اشاره به اینکه در دوران جنگ، مدیران کل راه وترابری وقت مدیر راه وترابری کربلا و نجف هم بودند، ادامه داد: حضور مهندسین، ماشین آلات و اکیپهای راهسازی در مناطق جنگی قوت قلبی برای رزمندگان بود .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان تصریح کرد: حضوراین عزیزان در مناطق جنگی نوید پیشروی و پیروزی برای رزمندگان بود و خاطرات حضور آنها همواره دریادها خواهد ماند.

سردار شیروانیان خاطرنشان کرد: برخی اوقات شرایط جنگی به صورتی بود که باید رزمندگان و تجهیزات در شب انتقال داده می شدند و بخش حمل ونقل در این زمینه خوش درخشید.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های متبوع وزرات راه و شهرسازی یا راه وترابری وقت در استان اصفهان برای دفاع از وطن شهدا و جانبازان زیادی را  به انقلاب تقدیم کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی از ۱۶ تا ۱۹ بهمن‌ماه در محل  نمایشگاه‌های بین‌المللی استان  اصفهان واقع در پل شهرستان پذیرای بازدید کنندگان است.

 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"