اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: خدمات حوزه حمل ونقل و راهداری قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست اخبار - خدمات حوزه حمل ونقل و راهداری قابل مقایسه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/16
​رئیس شورای هماهنگی تبلیغات انقلاب اسلامی استان اصفهان :
خدمات حوزه حمل ونقل و راهداری قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات  انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: خدمات حوزه حمل ونقل و راهداری در استان اصفهان قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و رشد بسیار چشمگیری داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، جعفر عسگری در بازدید از غرفه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی اظهار کرد: در گذشته بسیاری از روستاها و حتی شهرهای ما راه های مواصلاتی با کیفیتی نداشتند اما امروز با همت مهندسین، راهداران و مدیران انقلابی ، دورافتاده ترین  روستاهای ما دارای راه هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توسعه صنعت حمل ونقل در استان اصفهان را قابل ستایش توصیف کرد و گفت: ماحصل توسعه راه ها و حمل ونقل بار و مسافر در استان اصفهان توسعه اقتصادی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات  انقلاب اسلامی با تاکید بر اطلاع رسانی به جوانان خاطرنشان کرد: ارائه دستاوردهای انقلاب نباید به این ایام محدود شود.

عسگری با اشاره به تلاش اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در راستای فرهنگ سازی برای کاهش تصادفات جاده ای اظهار کرد: رویدادهای انقلابی ما می تواند فضای مناسبی رابرای ارائه بسته های فرهنگی باشد.

وی در پایان از تمام دست اندرکاران صنعت راه و حمل ونقل استان اصفهان تقدیر و تشکر کرد  و گفت: خدمات راهداران عزیز در سرما و گرما از چشم مردم دور نیست.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"