اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: تعامل سازنده اداره راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل جاده ای برای افزایش رفاه مردم اخبار - تعامل سازنده اداره راه و شهرسازی و راهداری... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
مدیرکل راه و شهرسازی در بازدید ازغرفه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان
تعامل سازنده اداره راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل جاده ای برای افزایش رفاه مردم

مدیرکل راه و شهرسازی در بازدید از غرفه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: تعامل سازنده اداره راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان زمینه ساز افزایش ایمنی،سلامت و بهبود معیشیت مردم شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، ،حمیدرضا امیرخانی اظهار اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی و نهاد های متبوع زیر مجموعه آن در استان اصفهان یک خانواده بزرگ هستند که از زمان پیروزی انقلاب تاکنون برای توسعه استان تلاش کرده اند.

وی با بیان اینکه ساخت راه ها بر عهده وزارت راه و شهرسازی است، اضافه کرد: وظیفه حفظ و نگهداری راهها که امر خطیری است نیز بر عهده اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن تشکراز تمام فعالان عرصه راه و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پروژه های شاخصی در استان اصفهان کلید خورد که مایه برکات برای مردم خواهد بود.

امیرخانی خاطرنشان کرد: چشم انداز تداوم همکاری میان خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی، توسعه بیشتر و بهتر ایران و اصفهان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی از ۱۶ تا ۱۹ بهمن‌ماه در محل  نمایشگاه‌های بین‌المللی استان  اصفهان واقع در پل شهرستان پذیرای بازدید کنندگان است.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"