اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 40 پروژه شاخص در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اخبار - افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 40 پروژه شاخص... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان مطرح کرد
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 40 پروژه شاخص در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

 مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، عملیات اجرایی و افتتاح  40 پروژه شاخص  درحوزه های راهداری، حمل ونقل و فنی ونظارت در محورهای مواصلاتی استان اصفهان آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری اظهار کرد: در چهل سال اخیر رشد و توسعه صنعت حمل ونقل جاده ای، شبکه راه ها، ایمنی و ماشین آلات کم نظیر بوده است.

وی افزود: با همت و تلاش کارکنان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان،  33 پروژه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال در حوزه نگهداری راه ها و ابنیه فنی به بهره برداری می رسد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از افتتاح  دو پروژه شاخص ایمنی در حوزه اداره ایمنی و حریم راه ها با اعتباری بالغ بر 70 میلیاردریال خبر داد و گفت: پروژه ایمن سازی آزادراه ذوب آهن به وسیله حفاظ بتنی مفصلی و نیز روشنایی محورقدیم نطنز در محدوده روستای یحیی آباد و طرق رود از جمله پروژه های شاخص این حوزه به شمار می آید.

خضری تصریح کرد: 5 دستگاه ماشین آلات و تجهیزات جدید راهداری با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال خریداری شد و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

خضری بهره برداری از یک دستگاه توزین حین حرکت را از پروژه های قابل افتتاح اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان برشمرد و گفت: افتتاح یک مجتمع خدماتی، رفاهی در محور نایین- یزد، آغاز عملیات اجرایی فاز دوم کاروانسرای مادرشاه و افتتاح شانزدهمین مرکز اسقاط استان اصفهان نیز از جمله پروژه هایی است که به بهره برداری خواهد رسید.

وی ابراز امیدواری کرد:با  بهره برداری از این پروژه ها کام مردم ایران و اصفهان در دهه فجر شیرین تر شود.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"