اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: تلاش بی وقفه راهداران برای بازگشایی راه های روستایی فریدونشهر اخبار - تلاش بی وقفه راهداران برای بازگشایی راه های... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
​رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان فریدونشهر مطرح کرد
تلاش بی وقفه راهداران برای بازگشایی راه های روستایی فریدونشهر

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان فریدونشهر با اشاره به بارش برف سنگین هفته گذشته اظهار کرد: راهداران به هنگام بارش برف سنگین اخیر  به صورت بی وقفه در حال بازگشایی راه های روستایی صعب العبور شهرستان فریدونشهر بودند.

علی اکبر آقایی با اشاره به شرایط سخت برف روبی از محورهای  مواصلاتی همچون محور روستایی پشندگان- کمران (گردنه شادی ) و محورهای روستایی بخش پشتکوه دوم (گردنه کلوسه) اظهار کرد: حجم بالای برف و شرایط خاص این جاده ها اجرای عملیات راهداری زمستانی را سخت کرده است.

وی افزود: با وجود مشکلات بسیار و شرایط سخت کاری بیش از 12 روز  از زمان بارش برف سنگین اخیر، راهداران در حال بازگشایی محورهای صعب العبور روستایی شهرستان فریدونشهر بودند و به خانه نرفتند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان فریدونشهر تصریح کرد: مردم روستاها که از نزدیک شاهد فعالیت سخت راهداران برای بازگشایی راه های روستایی هستند قدردان زحمات این مردان از جان گذشته هستند.

آقایی تصریح کرد: از رسانه ها درخواست کرد با هماهنگی اداره روابط عمومی ادارهکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ، شرایط سخت کاری راهداران و همچنین ایثار و ازخودگذشتگی آنان را به تصویر بکشند تا مردم شناخت بهتری از شغل راهداری داشته باشند.

وی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی برای بارش برف و و کولاک برای هفته آینده  اظهار کرد: راهداران همواره در شرایط سخت در کنار مردم هستند و مردم نیز باید متقابلا با راهداران در شرایط سخت همراهی کنند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان فریدونشهر اظهار کرد: سفر به محورهای مواصلاتی این شهرستان بدون رعایت حداقل های ایمنی، زنجیر چرخ ، لباس گرم و آذوقه سبک زحمات راهداران را برای کمک به مردم دوچندان خواهد کرد.

وی با تاکید بر تماس با سامانه 141 برای اطلاع از وضعیت جاده ها، آموزش استفاده از زنجیر چرخ و به همراه داشتن آن به هنگام سفر در زمستان تصریح کرد: در صورتی که مردم به توصیه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای توجه کنند در سفرهای جاده ای با مشکل مواجه نخواهند شد.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"