اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: آماده باش کلیه نیروهای ستادی و راهداری استان اصفهان/استقرار فرماندهان عملیاتی در مناطق برف گیر اخبار - آماده باش کلیه نیروهای ستادی و راهداری استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
​رئیس کارگروه تخصصی مدیریت بحران راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان
آماده باش کلیه نیروهای ستادی و راهداری استان اصفهان/استقرار فرماندهان عملیاتی در مناطق برف گیر

رئیس کارگروه تخصصی مدیریت بحران راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وقوع برف و کولاک در استان اصفهان از آماده باش  راهداران و نیروهای ستادی مرتبط  با عملیات راهداری زمستانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای برای هفته جاری بارش برف و باران سنگین در کلیه نقاط کشور و همچنین استان اصفهان  را پیش بینی کرده است. براساس این اطلاعیه کمیته مدیریت بحران اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان به سرعت تشکیل جلسه داد.

رئیس کمیته مدیریت بحران اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در این جلسه اظهار کرد: علاوه بر آماده باش راهداران و ماشین آلات، فرماندهان عملیاتی ستاد نیز باید در مناطق برف گیر، گردنه ها و نقاط حادثه خیز مستقر شوند تا در صورت لزوم در سریعترین زمان ممکن در موقعیت حادثه قرار گیرند.

مهدی خضری ادامه داد: کلیه ماموریت ها و مرخصی ها در این ایام لغو خواهد شد و تمام ظرفیت ها در اختیار خدمت رسانی به مردم قرار خواهد گرفت.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: بخش حمل ونقل مسافر و بار استان اصفهان نیز برای مدیریت ترافیک و زمان بندی خروج ناوگان باید در جریان کامل وضعیت ترافیکی  راه های استان قرار گیرند .

خضری پس از استماع سخنان معاونین و روسای ستادی عضو کمیته مدیریت بحران خاطرنشان کرد: تقسیم استان به پنج منطقه عملیاتی جنوب، غرب،شمال، شرق و آزادراهها برای تسریع در خدمت رسانی، بازدید از راهدارخانه ها و تجهیز آنها برای پذیرایی از در راه ماندگان، آماده باش شهرستان های همجوار، هماهنگی با پلیس راه  و سایر دستگاه های امدادرسان جاده ای، هماهنگی با پیمانکاران و... باید در دستور کار قرار گیرد.

وی خواستار اعمال محدودیت های ترافیکی با هماهنگی پلیس راه  برای محورهای خاص و اعمال سخت گیری بیشتر دررابطه با داشتن زنجیرچرخ در محورهای برف گیر، تاکید بر تکمیل بودن سوخت خودروها، پیگیری برای توزیع سوخت در مجتمع های بین راهی، اطلاع رسانی کامل و جامع  درباره وضعیت راه ها به مردم از طریق صدا وسیما جمهوری اسلامی بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، شد.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"