اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: تقويت صنايع توليد لاستيك در ايران اخبار - تقويت صنايع توليد لاستيك در ايران بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
​نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي خواستار شد
تقويت صنايع توليد لاستيك در ايران

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي  با اشاره به مشكلات پيش آمده براي تامين لاسيتك مورد نياز رانندگان اظهاركرد: صنعت توليد لاستيك در كشوربايد تقويت شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان، حميدرضا فولادگر در آئين بزرگداشت روز ملي حمل ونقل و راهداري اظهار كرد: به عنوان نماينده مردم اصفهان در مجلس قدردان زحمات راهداران پرتلاش و رانندگان اصفهاني هستم.

وي ادامه داد: استان اصفهان به واسطه موقعيت جغرافيايي و طول راه نيازمند توجه جدي در حوزه تامين اعتبارات است.

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: بيشترين بار جا به جايي كالا در كشور بر بستر راه هاي استان اصفهان صورت مي گيرد و در مساله تخصيص بودجه بايد به اين موضوع توجه ويژه كرد.

فولادگر با اشاره به فعاليت ها و پيگيري هاي نماينده هاي مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي براي حل و فصل مشكل رانندگان اظهار كرد: با مشاركت فعالانه دولت و نمايندگان صنف خوشبختانه بسياري از مسائل حل وفصل شد.

وي با بيان اينكه نوسانات نرخ ارز و مشكلات متعاقب آن در حوزه لاستيك زنگ خطر را براي مسئولان به صدا درآورده است، افزود: با توجه به توانايي فني و مهندسي موجود در كشور تقويت توليد صنايع توليد لاستيك بايد در دستوركار قرار گيرد.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"