اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​تقدیر استاندار اصفهان از تعامل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با بخش خصوصی اخبار - ​تقدیر استاندار اصفهان از تعامل اداره راهداری... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری انجام شد؛
​تقدیر استاندار اصفهان از تعامل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با بخش خصوصی

استاندار اصفهان از تفاهم، تعامل و همفکری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با بخش خصوصی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیداربا مدیرکل و معاونین راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و صنوف حمل و نقل بار و مسافر با ایشان؛ ضمن تبریک 26 آذرماه آغاز هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری به رانندگان و فعالین صنعت حمل و نقل استان اصفهان اظهارداشت: فعالیت در صنعت حمل و نقل و رانندگی یکی از سخت ترین مشاغل بشمار می رود و استرس زیادی را برای رانندگان و خانواده های آنها ایجاد می کند.

استاندار اصفهان با تقدیر از تفاهم، تعامل و همفکری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با بخش خصوصی و صنوف اظهارداشت: خوشبختانه فضایی ایجاد شده است که همه احساس رضایت می کنند و این امر قابل تقدیر است و بایستی این فضا همچنان حفظ و تسری یابد.

رضایی با اشاره به اینکه کشور در حال جنگ نابرابر اقتصادی است و مشکلات تنها مختص به رانندگان نیست، اظهارداشت: باید همه ی صنوف و بخش های اقتصادی به این باور برسند و برای پیروزی در این جنگ نابرابر اقدام و تلاش جهادی داشته باشند.

عباس رضایی با تاکید بر اینکه برای رفع مشکلات کامیون داران باید بخش خصوصی ورود پیدا کند، اظهارداشت: استان این ظرفیت را دارد که در راستای تولید لاستیک اقدام کند و در این خصوص مدیریت استان از هر کمکی که لازم باشد فروگذار نخواهد کرد.

رضایی با بیان اینکه به ثمر رسیدن انقلاب و دفاع مقدس با حضور موثر مردم به نتیجه رسید، افزود: امروز هم که در جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم مردم و بخش خصوصی باید فعال باشند و باید با حضور فعال سرمایه گذاران بتوانیم از این شرایط عبور کنیم .

استاندار اصفهان افزود: دولت نقش ناظر و هماهنگ کننده را بر عهده دارد و از حضور سرمایه گذاران در بخش های مختلف بویژه در حمل و نقل و راهداری تا جایی که قانون اجازه دهد استقبال می کند.

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات هر کمکی که در چارچوب وظایف مدیریت استان است انجام خواهیم داد؛ افزود: در این خصوص انتظار متقابل نیز از رانندگان و دست اندرکاران این بخش داریم.

 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"