اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: درخشش اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان در ميان 85 دستگاه اداري و اجرايي استان اصفهان اخبار - درخشش اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
درخشش اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان در ميان 85 دستگاه اداري و اجرايي استان اصفهان

اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان در دومين سال پياپي در حوزه استقرار مديريت چرخه بهره وري از سوي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان مورد تقدير قرار گرفت.

در اين مراسم  نتيجه مستندات بهره وري سال گذشته 85 دستگاه اداري و اجرايي استان اصفهان مورد بررسي قرار گرفت و اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي به عنوان دومين دستگاه برتر در اين زمينه انتخاب و معرفي شد.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان با تقديم تنديس و لوح تقدير از مديركل،معاونين، كارشناسان و مروجان بهره وري اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان تقدير و تشكر كرد.

 نعمت الله اكبري يكي از عوامل موثر در رشد و بقاء سازمان ها، موسسات دولتي و شركت هاي خصوصي را توجه ويژه به موضوع بهره وري عنوان و اظهار كرد: بهره وري به عنوان يك فرهنگ و يك نگرش عقلايي به كار تلقي مي شود كه هدف آن هوشمندانه تر كردن فعاليت ها براي دستيابي به عملكرد بهتر و متعالي سازماني است.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"