اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: جابه جايي بيش از 70 هزار مسافر اصفهاني براي شركت در مراسم اربعين حسيني اخبار - جابه جايي بيش از 70 هزار مسافر اصفهاني براي... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/16
​مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان خبر داد
جابه جايي بيش از 70 هزار مسافر اصفهاني براي شركت در مراسم اربعين حسيني

مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان گفت: از 20 مهر تا پنج آبان سال جاري بيش از70 هزار مسافر با حمل ونقل عمومي  براي شركت در مراسم اربعين حسيني جابه جا شده اند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان، مهدي خضري اظهار كرد: بر اساس آخرين آمار ارسال شده از سوي شركت هاي مسافربري و همانطور كه پيش بيني مي شد بيشترين زوار اصفهاني، مرز مهران را براي سفر خود انتخاب كرده اند.

وي افزود: 49 هزار و 92 نفر ازمسافران اصفهاني از مرز مهران،12 هزار و 723مسافر از مرز چذابه و 6هزار و 775 مسافر از مرز شلمچه به كربلا سفركردند.

مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان تعداد مسافري كه به طور مستقيم و با شركت هاي حمل ونقل بين المللي از اصفهان به كربلا سفر كرده اند را حدود يك هزار و 450 مسافر عنوان كرد و گفت: 60 سفر دربستي نيز از اصفهان به مقصد كربلا و نجف انجام شده است.

خضري تعداد كل سفرهاي ثبت شده از اصفهان را  نيز دوهزار و135 سفر اعلام كرد و افزود: 1457 سفر از مرز مهران،430 سفر از چذابه و248 سفر از مرز شلمچه انجام شده است.

خضري از نظارت شبانه روزي اداره مسافر و اداره ايمني و ترافيك اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان بر شركتهاي مسافربري خبر داد و گفت: براي جلوگيري از حوادث احتمالي بازرسان بر روند انجام صحيح و كامل معاينه فني اتوبوس ها و ساير شاخص هاي اثرگذار بر كيفيت سفر نظارت ويژه دارند.

 وي تصريح كرد: حجم مسافرت براي سفرهاي اربعين در روزهاي آتي كاهش خواهد يافت.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"