اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: وضعيت حمل بار در اصفهان عادي است/روند توزيع لاستيك بهبود مي يابد اخبار - وضعيت حمل بار در اصفهان عادي است/روند توزيع... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
​مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان
وضعيت حمل بار در اصفهان عادي است/روند توزيع لاستيك بهبود مي يابد

مديركل راهداري و حمل و نقل جادهاي استان اصفهان با اشاره به پيگيري هاي انجام شده در سطح كشور و استان اصفهان براي حل مشكلات رانندگان و كاميون داران گفت: حمل بار در اصفهان به روند عادي بازگشت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان، مهدي خضري با اعلام اين خبر اظهار كرد: روزانه حدود 6 هزار و500 بارنامه در استان اصفهان صادر شده است.

وي با اشاره به بهبود روند توزيع لاستيك در استان اصفهان ادامه داد: روند توزيع لاستيك در ميان رانندگان با نهايت دقت و با بررسي تمام جوانب انجام مي شود با بهبود وضعيت توزيع لاستيك وضعيت حمل بار نيز بهبود يافته است.

وي  با اشاره به تدابير انديشيده شده در حوزه  توليد لاستيك در داخل كشور، تخصيص ارز دولتي براي واردات لاستيك وكاهش تعرفه واردات لاستيك  ادامه داد: با برنامه ريزي هاي انجام شده در كلان كشور و كاهش نرخ دلار در بازارانتظار مي رود وضعيت قيمت ها درحوزه قطعات نيز متعادل شود.

مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان خاطرنشان كرد: مطالبات كاميون داران در تمام سطوح كشور از دولت تا مجلس شوراي اسلامي در حال پيگيري است .

وي با اشاره به مشاركت خوب شركت هاي حمل ونقل و انجمن هاي صنفي رانندگان و كاميون داران براي عبور از شرايط كنوني اظهار كرد: در حال حاضر وضعيت حمل بار دراستان اصفهان به صورت معمولي و عادي در جريان است.

خضري خاطرنشان كرد: سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي در حوزه اختيارات خود و گاها فراتر از اختيارات خود براي حل مشكلات رانندگان اقدام كرده است.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"