اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان درگذشت راننده مظلوم اصفهاني را تسليت گفت اخبار - مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان درگذشت راننده مظلوم اصفهاني را تسليت گفت

 مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان در پيامي درگذشت مسعود شمس راننده جوان اتوبوس اصفهان- بوشهر را كه هفته گذشته در اثر حمله افراد ناشناس مجروح شده و تحت درمان قرار گرفته بود را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان، مهدي خضري در پيامي درگذشت مسعود شمس راننده مظلوم خط اصفهان- بوشهر راتسليت گفت.

متن اين پيام به شرح زير است:

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

خدمت رساني صادقانه به جامعه، مرهون همت بلند و تلاش‌های صادقانه مردان بي ادعايي همچون مرحوم مسعود شمس است که با تمام توان و تلاش بی‌وقفه، زمینه آسایش همنوعان خویش را فراهم كردند. 

دشمنان ايران بايد بدانند كه قتل انسان هاي بي گناه و اقدامات غيرانساني آنان،عزم و اراده پولادین مردم ايران را برای خشکاندن ریشه هاي آنان مصمم تر و با انگیزه تر خواهد نمود.

بر خود لازم می دانم درگذشت اين راننده خدوم را به خانواده محترم ایشان  و جامعه رانندگان تسلیت گفته و از درگاه ایزد منّان برای آن مرحوم رحمت ومغفرت اللهي و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت نمایم.

 

 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"