اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​آغاز به کار سامانه نرم‌افزار توزيع لاستيک در اصفهان اخبار - ​آغاز به کار سامانه نرم‌افزار توزيع لاستيک... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان خبر داد
​آغاز به کار سامانه نرم‌افزار توزيع لاستيک در اصفهان

مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان از آغاز توزيع حواله لاستيك به رانندگان از طريق سامانه نرم افزار توزيع لاستيك خبر داد.

به گزارش روابط عمومي  اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان،مهدی خضری اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود بازار و درخواست رانندگان مبنی بر نظارت جدی بر توزیع لاستیک، این امر با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و به وسیله انجمن‌های صنفی انجام می‌شود.

وی با اشاره به تأکیدات ویژه سازمان مبنی بر تشدید نظارت‌ها بر توزیع لاستیک، ادامه داد: در فاز اول توزیع لاستیک بر اساس ثبت نام حضوری در سامانه نرم‌افزاری توزیع لاستیک انجام می‌شود.

خضری تصریح کرد: در فاز دوم ثبت نام خرید لاستیک به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: با ثبت مشخصات لازم (ناوگان و مالک) متناسب با عرضه و نیاز واقعی رانندگان، لاستیک به متقاضیان تحویل می‌شود.

وی با بیان این‌که این سامانه با آدرس www.tire.rmto.ir در اختیار انجمن‌های صنفی قرار گرفته است، افزود: با این سامانه امکان رصد کامل اطلاعات ناوگان و راننده وجود دارد و بسته به میزان کارکرد ناوگان می‌توان اولویت‌های تخصیص را تعیین کرد.

خضری ابراز امیدواری کرد با همکاری و همیاری تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت همه جانبه مردم از برهه حساس کنونی با سربلندی عبور خواهیم کرد.​

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"