اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: نقش محوری اصفهان در توسعه شبکه راه های کشور اخبار - نقش محوری اصفهان در توسعه شبکه راه های کشور... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
معاون وزیر راه و رییس سازمان حمل و نقل جاده ای کشور تاکید کرد
نقش محوری اصفهان در توسعه شبکه راه های کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: نقش استراتژیک اصفهان در توسعه شبکه بزرگراهی کشور غیرقابل انکار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، عبدالهاشم حسن نیا در آیین افتتاح پل استراتژیک غدیر اظهارکرد: اصفهان به لحاظ قرارگیری در کریدور شرق به غرب و کریدور شمال_ جنوب یکی از شریان های اصلی حمل و نقل بار و مسافركشور  به شمار می آید.
وی با بیان اینکه۹۰ درصد از حمل و نقل بار و مسافر از طریق سيستم حمل و نقل جاده ای انجام می شود، گفت:  لذا توسعه شبکه راه های کشور اهمیت به سزایی دارد و در این میان نقش اصفهان غیرقابل انکار است.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به استقرار صنایع مهم کشور در استان اصفهان خاطرنشان کرد: اصفهان با دارا بودن حدود ۳۵ هزار ناوگان و ۵۰ هزار راننده  قطب صنعت حمل و نقل در کشور محسوب می شود.
حسن نیا با اشاره به وجود 2 هزار كيلومتر بزرگراه  در استان اصفهان، تصریح کرد: رفع گره های ترافیکی برای ایجاد ترافیک روان درمحورهای مواصلاتی استان اصفهان از اولویت های سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي كشور به شمار می آید.
وی درپایان حضور خود برای افتتاح این پروژه ها را اقدامی در راستای تقدیر و تشکر  از تمام مسئولین و خادمان مردم برشمرد.
لازم به ذکر است،  در سفر معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به شهرستان لنجان عملیات بهره برداری از پل دوم استراتژیک غدیر، کلنگ زنی پروژه احداث پل سوم دورباط_ملک آباد،کلنگ زنی پروژه احداث میدان امام‌حسین(ع) و ادامه بلوار بصیرت در سده لنجان و کلنگ زنی پروژه احداث کمربندی غرب باغبادران  نیز انجام گرفت.

 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"