اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: نياز۸۰ هزار میلیارد ریالي كشور براي توسعه و نگهداری بزرگراه ها اخبار - نياز۸۰ هزار میلیارد ریالي كشور براي توسعه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
​رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور مطرح کرد
نياز۸۰ هزار میلیارد ریالي كشور براي توسعه و نگهداری بزرگراه ها

 معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای کشور در حاشیه بازدید از  پروژه در حال احداث باند دوم طالخونچه _شهرضا اظهار کرد: سالانه حدود 80 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه شبکه بزرگراهی کشور نیاز است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، عبدالهاشم حسن نیا با بیان اینکه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای توسعه شبکه بزرگراهی ، توسعه و تجهیز ماشین های راهداری و بهبود روکش آسفالت راه های کشور، کاستی هایی به لحاظ اعتباری دارد افزود: در این زمینه  نیازمند مساعدت مسئولان کشور برای رفع این نیازها هستیم.

رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور  گفت: از مجموع 220 هزار کیلومتر راه کشور، حدود 17 هزار کیلومتر آزاد راه و 40 هزار کیلومتر آن شریانی است که روزانه حدود هشت میلیون تردد در این راه ها انجام می شود.

در حاشیه این بازدید، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان نیز اظهار کرد: تاکنون سه میلیارد تومان برای اجرای این پروژه اعتبار تخصیص یافته است.

مهدی خضری گفت: حجم تردد بالا و تصادفات رخ به رخ در محور مذکور بر اهمیت بهره برداری این پروژه افزوده بود و براین اساس باند دوم عملیات  زیرسازی تا مرحله بیس توسط راه و شهرسازی و عملیات اجرای اسفالت توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان در قطعه یک انجام شد.

وی همچنین تصریح نمود: ادامه محور تا اتصال به کمربندی شهرضا تا پاییز سال جاری به بهره خواهد رسید.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"