اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​ثبت نام ۵۳۸ هزار راننده برای بیمه تکمیلی/ توزیع بار باید روی ریل عدالت باشد اخبار - ​ثبت نام ۵۳۸ هزار راننده برای بیمه تکمیلی/... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور در جمع رانندگان شهرستان مباركه
​ثبت نام ۵۳۸ هزار راننده برای بیمه تکمیلی/ توزیع بار باید روی ریل عدالت باشد

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : تا کنون ۵۳۸ هزار نفر از رانندگان و همسرانشان برای استفاده از بیمه تکمیلی ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، عبدالهاشم حسن نیا به همراه نماینده شهرستان در مجلس شوراي اسلامي مبارکه، مديرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و معاونین و فرماندار شهرستان مبارکه در پایانه حمل بار شهرستان مبارکه حاضر شد و با رانندگان سخن گفت.

وی اظهار کرد : ۹۰ درصد از بار و مسافر در کشور ما با  جاده حمل میشود و مسئولیت سنگینی بر عهده وزارت راه و شهرسازی است‌.

وی به نقش تنظیم گری  سازمان راهداري وحمل ونقل در روابط صاحب بار، شرکت و رانندگان اشاره و خاطرنشان کرد: انباشت مشکلات رانندگان از یکسو و وضعیت سخت اقتصادی کنونی از سوی دیگر، اصلاح شرایط را زمان بر کرده است.

حسن نیا با اشاره به توجه سازمان به مباحث معیشتی  و مشکلات اقتصادی رانندگان گفت: به دنبال ايجاد تسهيلات قرض الحسنه برای رانندگان و ارائه تسهیلات کم بهره به این قشر هستیم.

رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای کشور اظهار کرد. با تکیه بر اسناد بالادستی خدمات عرضه شده به رانندگان  بهبود خواهد یافت.

وی در رابطه با مشکل تامین لاستیک، قطعات و تعمیرات نیز افزود: طی جلسات متعدد  مقرر شد لاستیک با ارز دولتی وارد شده و در اختیار رانندگان قرار گیرد.

به گزارش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، رئیس سازمان  راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور  در بازدید از شهرستان مبارکه پروژه باند دوم محور مبارکه_ بروجن، تقاطع غیر همسطح بلوار امیر کبیر و  تقاطع غیر همسطح لاو_ مجلسی  را کلنگ زنی خواهد کرد.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"