اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: جابجایی ۹۸۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای اخبار - جابجایی ۹۸۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
در تيرماه سال جاري
جابجایی ۹۸۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: در تیرماه سال جاری ۹۸۰ هزار ۷۴۹ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای مستقر در پایانه‌های مسافربری اصفهان جابه‌جا شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری حمل ونقل جادهای استان اصفهان، مهدی خضری با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی در تیرماه اظهار کرد:  در این مدت ۸۵ هزار و ۱۹۴ سفر در سیستم های این نهاد ثبت شده است.

وی ادامه داد: در تیرماه سال گذشته یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۲۱ مسافر و ۹۲ هزار ۳۶۸ سفر انجام شده است.

مدیرکل راهداری اصفهان خاطرنشان کرد: این اداره کل در راستای انجام وظایف ذاتی خود و بهبود کیفیت سفر مسافران اقدامات مناسبی انجام داده است.

خضری گفت: جلسات ارتقا کیفیت ارائه سطح خدمات به مسافرین، بازدید میدانی و حضور در پایانه های مسافربری به منظور نظارت عالی بر روند حمل و نقل مسافر برون شهری به صورت دائم انجام می شود.

وی با بیان اینکه رسیدگی به شکایات یکی از ارکان مهم برای تکریم ارباب رجوع و شناسایی نقاط ضعف و قوت سیستم است، ادامه داد: رسیدگی به شکایات ثبتی در سیستم شهراه، اتوماسیون اداری و به تبع آن برخورد قانونی با متخفلین بر اساس رای صادره ازکمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ از مهمترین وظایف اداره حمل ونقل مسافر محسوب می شود.

مدیرکل راهداری اصفهان با اشاره به لزوم نظارت از ناوگان حمل و نقلی خاطرنشان کرد: نظارت‌های نامحسوس همچون بازرسی میدانی و نامحسوس از شرکت و ناوگان حمل ونقل مسافر به طور مداوم به منظور پایش سیستم انجام می شود​.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"