اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ضرروت تعامل شهرداري ها و شركت هاي حمل و نقل مسافر اخبار - ضرروت تعامل شهرداري ها و شركت هاي حمل و نقل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
​مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان تاكيد كرد
ضرروت تعامل شهرداري ها و شركت هاي حمل و نقل مسافر

مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان گفت: رشد وتوسعه خدمت رساني به مردم در حوزه حمل ونقل مسافر منوط به همكاري و تعامل شركت هاي حمل و نقل مسافر  و شهرداري هاست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان، مهدي خضري در جلسه مشترك تشكل هاي صنفي حمل و نقل مسافر، شركت هاي حمل و نقل مسافر شاهين شهر،شهرداري و فرمانداري شاهين خواستار تعامل شهرداري با شركت هاي حمل ونقل مسافر شد و گفت: توسعه خدمت رساني به مردم با رعايت اصول و قوانين از شروط موفقيت دراين مسير است.

وي ادامه داد: روابط شركت هاي حمل ونقل مسافر استان اصفهان با شهرداري هاي استان اصفهان تابع وحدت رويه تعيين و تاييد شده قانوني است و از شهرداري شاهين شهر نيز تقاضا داريم اين رويه را رعايت كند.

مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان با اشاره به ابعاد اجتماعي  گسترده حمل و نقل مسافر خاطرنشان كرد:  اختلاف نظرها بايد در جلسات مشترك و با گفت وگو حل شود، دراين راستا قوانين و آيين نامه هاي شفاف وجود دارد كه مي توان به آن استناد كرد.

خضري با بيان اينكه حمل و نقل جاده اي  تنها بخشي ازاقتصاد كشور است كه 100 درصد خصوصي است، خاطرنشان كرد: بخش خصوصي سرمايه كشور است و ما بر اساس وظايف قانوني خود از حريم شركت هاي خصوصي دراين حوزه صيانت مي كنيم.

وي در بخشي از سخنان خود از تعامل و همكاري فرمانداري و شهرداري شاهين شهر با شركت هاي حمل و نقل خصوصي و اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي تقدير و تشكر كرد و گفت: اميدواريم در شرايط حساس كنوني، تعاملات بيش از پيش گسترش يابد.

اعضاي حاضر دراين جلسه نقطه نظرات خود در رابطه با چالش هاي موجود مطرح كردند و مسائل از ابعاد مختلف مورد بحث و بررسي قرار گرفت، در نهايت مقررشد جلسه اي باحضور شهرداري شاهين شهر،تشكل هاي صنفي حمل ونقل مسافر و شركت هاي حمل ونقل مسافر براي حل مشكلات در اين حوزه تشكيل ونتيجه به اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان اعلام شود.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"