اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: موافقت نامه اصولي شهرك حمل ونقل كالاي زرين شهر امضا شد اخبار - موافقت نامه اصولي شهرك حمل ونقل كالاي زرين... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
موافقت نامه اصولي شهرك حمل ونقل كالاي زرين شهر امضا شد

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان، مهدی خضری در نشست مشترك با شهردار و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر اظهار کرد: پیگیری های بسیاری برای اختصاص شهرک حمل و نقل کالای زرین شهر انجام گرفت تا کلنگ این پروژه در زرین شهر به زمین خورد و چنانچه روند اجرای پروژه شهرک حمل و نقل کالای زرین شهر به مشکل برنمی خورد و این پروژه در مدت زمان مشخص شده اجرایی می شد یکی از پروژه های موفق در سطح ملی به شمار می آمد.

 

وی با اشاره به مشكلات عمليات اجرايي اين شهرك در سال هاي اخير افزود: با توجه به اهمیت بهره برداری از این پروژه تاثیرگذار و نگاه شهرداری و شورای اسلامی دوره پنجم زرین شهر جلسات متعددی برای اجرایی شدن این پروژه برگزار شد.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان  با بيان اينكه استاندار اصفهان  تاكيد وي‍ژه براي بهره برداري اين پروژه دارد، تصریح کرد: انتخاب زرین شهر برای احداث شهرک حمل و نقل در این شهر به دلیل وجود بزرگراه ها، رینگ های سه و چهار استان و همچنین حضور در کنار صنایع بزرگی فولادي و سيماناست.

 

وی با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده اخير براي راه اندازي شهرك حمل ونقل زرين شهر، ادامه داد: خوشبختانه سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور قول هاي مساعدي براي راه اندازي اين شهرك داده و ما با تمام توان دراين مسير ايستاده ايم.

 

خضری خاطرنشان كرد:‌راه اندازي اين شهرك يكي از مطالبات مهم فعالين صنعت حمل و نقل اين شهرستان است وامروز زمان آن رسیده از مرحله مذاکرات عبور کرده و به مرحله اجرا برسیم.

خضری با بیان اینکه با استقرار باربری ها، ظرفیت های جديدي  در شهرک حمل و نقل زرین شهر ایجاد خواهد شد، گفت: برنامه ريزي براي ايجاد زیرساخت هایی همچون آب، برق، تلفن، روشنایی معابر، سرویس بهداشتی و... بايد  به سرعت آغاز شود.

 

وی رونق بازار و اشتغالزايي را ازجمله اثرات مثبت راه اندازي اين شهرك دانست و گفت:‌اميدواريمبا راه اندازی این شهرک و ارایه خدمات جانبی به رانندگان از سوی اصناف و...شاهد گشايش هاي اقتصاي براي اين قشر باشيم.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"