اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: عزم جدي دولت و مجلس براي حل مشكلات رانندگان اخبار - عزم جدي دولت و مجلس براي حل مشكلات رانندگان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
دبيرکانون انجمن صنفي كاميون داران کشور خبر داد
عزم جدي دولت و مجلس براي حل مشكلات رانندگان

 دبيرکانون انجمن صنفي كاميون داران کشور گفت: دولت و مجلس برای حل مشکلات عزم جدی دارند و در آینده شاهد رفع کامل دغدغه های رانندگان خواهیم بود .

 به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان ،‌  احمد كريمي  در همايش هم انديشي و هماهنگي تشكل هاي حمل ونقل كالاي استان اصفهان،‌ اظهار كرد : آنچه موجب نارضايتي رانندگان بود انباشتی از مطالبات و مشکلات آنها طي سالهاي گذشته بود كه نسبت به آن کم توجهی شده بود.

احمدکریمی با اشاره به عزم جدي دولت و مجلس براي حل مشكلات رانندگان  افزود: جلسات متعددي با سازمان تامین اجتماعی ، وزارت صنعت، معدن و تجارت ، کميسیون های اجتماعی و اقتصادی براي حل مشكلات برگزار شده است، البته بسياري از اين مطالبات سریعا قابل حل نیست اما در آينده نزديك و حمايت دولت و مجلس شاهد رفع كامل دغدغه هاي اين قشر خواهيم بود.

وي خاطر نشان كرد : خوشبختانه طی یک ماه اخیر به غير از حوزه لاستیک و قطعات اقدامات خوبی انجام شده است و اميداريم اقدامی جهادی از سمت وزارت صنعت ، معدن ، تجارت نيز اتفاق بیفتد تا رانندگان مشكلي در تامين قطعات و لاستيك نداشته باشند.

دبيرکانون انجمن صنفي كاميون داران کشور و استان اصفهان یکی از بزرگترین معضلات حوزه حمل و نقل را مازاد ناوگان در مقابل حجم کالادانست و افزود : بایستی در مقابل ورود هر ناوگان جدید دو ناوگان از رده خارج شود و خودرو سازان اجازه ورود ناوگان جدید  بدون خارج كردن ناوگان فرسوده را نداشته باشند.

رييس كانون انجمن صنفي كاميون داران استان اصفهان نیز در این همایش گفت : سالن های اعلام بار به طور کامل جوابگوی رانندگان نیست و دچار ناهماهنگی های زیادی است .

رضا بابايي افزود :اعلام کرایه هر کالا باید با نظر کارشناسی شده انجام گیرد تا در همه جای استان به صورت یکسان اجرا شود.

وي با بیان اینکه نظارت بر بار های انباری باید بیش از پیش انجام گیرد تا تخلفات این حوزه کاهش یابد، خاطر نشان کرد : در شهرستان های شهرضا ، نجف آباد و خمینی شهر سالنهای اعلام بار راه اندازی شده ولی با توجه به عدم حمایت از آنها کرایه ها با هم همخانی نداشته و دست دلالان در این حوزه باز است .

 

 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"