اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: دغدغه رانندگان در رابطه با تامين قطعات بايد رفع شود اخبار - دغدغه رانندگان در رابطه با تامين قطعات بايد... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان :
دغدغه رانندگان در رابطه با تامين قطعات بايد رفع شود


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان بر ضرورت تامين قطعات و لاستيك خودروهاي حمل بار و رفع دغدغه رانندگان در اين زمينه تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان ،‌  مهدي خضري در همايش هم انديشي و هماهنگي تشكل هاي حمل ونقل كالاي استان اصفهان اظهار كرد:‌ استان اصفهان با 460 شرکت فعال در حمل و نقل کالا و 35 هزار ناوگان در اين حوزه رتبه اول در زمینه حمل و نقل جاده ای در کشور است.

وی با اشاره به مشكلات رانندگان اصفهاني و مطالبات آنها در دو سطح ملي و استاني  افزود : حل مشكلات  و تحقق مطالبات در حوزه استان اصفهان با همكاري مسئولين در حال انجام است، خواسته هاي ملي رانندگان نيز در دستور كار سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور قرار دارد اگر چه بعضي از اين مطالبات صرفا به حوزه وزارت راه و شهرسازي باز نمي گردد و همه ارگانها ، وزارتخانه ها و مجلس بايد براي حل آن تلاش كنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان اصفهان خاطرنشان كرد:  بنا بر  اعلام رياست سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور ، اگر وزارت صنعت معدن تجارت و ادارات كل آنها در استانها در تامين قطعات و لاستيك مورد نياز رانندگان همكاري هاي لازم را نداشته باشند سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي اين آمادگي را دارد كه خود وارد اين موضوع شده و لاستيك و قطعات مورد نياز رانندگان را تامين كند تا از افزايش قيمت اين كالاها جلوگيري شود.

وي ارتباط نزديك معاونين با رانندگان در شهرستانهاي مختلف را اقدامي مثبت در راستاي  حل مشكلات رانندگان دانست .

خضري با اشاره به آغاز به كار پايانه جديد حمل و نقل بار شهرستان مباركه اظهار كرد:‌ شهرستان مباركه جزء شهرستان هايي است كه در طول سال 9 ميليون تن كالا جابه جا ميكند.

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل استان اصفهان  با اشاره به همراهي شايسته رانندگان اصفهاني در اتفاقات ماه ها ي گذشته خاطر نشان كرد : تلاش رانندگان براي حل ريشه اي مشكلات و عدم ايجاد وقفه درتوليد استان اصفهان قابل ستايش و تقدير است.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"