اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: جابجایی سه میلیون و ۸۰ هزار مسافر از طریق اتوبوس های اصفهان اخبار - جابجایی سه میلیون و ۸۰ هزار مسافر از طریق... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
​معاون حمل و نقل اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان خبر داد:
جابجایی سه میلیون و ۸۰ هزار مسافر از طریق اتوبوس های اصفهان


طی سه ماهه سال جاری، سه میلیون و ۸۰ هزار مسافر از طریق اتوبوس های بین شهری اصفهان جابجا شدند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان علیرضا جعفری اظهار داشت: هر ساله با یک روند کاهشی در حوزه حمل مسافر روبه روایم و به طور میانگین این کاهش مسافر بین پنج تا هشت درصد بوده است.

وی گفت : در سه ماهه ابتدای امسال از طریق پایانه های مسافربری اصفهان، سه میلیون و ۸۰ هزار نفر جابه جایی مسافر داشتیم که این آمار به نسبت سال گذشته ۱۳ درصد کاهش داشته است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان اعلام کرد: طی سه ماهه سال گذشته، سه میلیون و ۵۶۱ هزار مسافر از طریق اتوبوس های بین شهری اصفهان جابجا شدند.

وی با بیان اینکه شرکت‌های مسافربری بین شهری هر کدام بدنبال راهکاری برای جذب مسافر هستند و به عنوان مثال در یکی از شرکت‌ها غذای سالم و میان وعده های سالم را جایگزین تنقلات داخل اتوبوس کردیم، گفت: امروز شرکت‌های مختلف در رقابت با یکدیگر هستند و با بازاریابی بدنبال جذب مسافر هستند.

جعفری بیان داشت: این در حالی است که برخی از شرکت‌ها نیز با دادن غذای گرم به مسافرین و در اختیار قرار دادن اینترنت بدنبال جذب مسافر هستند.

وی ادامه داد: قیمت بلیط اتوبوس یکسان است و هیچ گاه این امتیازهایی که به مسافر داده می شود را روی قیمت محاسبه نمی کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان اعلام کرد: قیمت بلیط اتوبوس مسير اصفهان تهران سال گذشته ۳۳ هزار تومان بود که امسال با افزايش 20 درصدي كل كرايه ها به ۳۹ هزار تومان رسیده است البته نرخ برخی از شرکت‌ها همچنان ۳۳ هزار تومان است.

وی با بیان اینکه بیشترین شکایات مردمی که تاکنون گزارش شده، تاخیر در حرکت است، ادامه داد: امروز با رکود شدید در حوزه مسافربری مواجه هستيم .

جعفری با بیان اینکه در صورتی که کسی از نحوه ارائه خدمات و راننده و کیفیت اتوبوس شکایتی داشته باشد می تواند با شماره تلفن ۳۵۰۵۹ تماس بگیرد، افزود: در صورتی که شکایتی از راننده داشته باشیم در کمیسیون ماده ۱۱ مطرح و بررسی می شود و در صورتی که مشتری از کیفیت اتوبوس و ارائه خدمات ناراضی باشد در کمیسیون ماده ۱۲ که تخلفات شرکت حمل و نقل مطرح می‌شود، مورد بررسی قرار می گیرد.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"