اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​برخورد قاطع با شركتهاي حمل و نقل بار متخلف اخبار - ​برخورد قاطع با شركتهاي حمل و نقل بار متخلف... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
​برخورد قاطع با شركتهاي حمل و نقل بار متخلف

روئساي دفاترحمل و نقل كالا ،‌ حقوقي و حراست سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي به همراه مديران استاني از شركتهاي حمل و نقل بار واقع در پايانه امير كبير بازديد كردند .

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان ، پيمان مقدم معاون دفتر حمل و نقل كالاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشورگفت : با توجه به شكايتهاي رانندگان از شركتهاي حمل و نقل ،  بازديدهاي ميداني بيشتر از پايانه هاي سطح كشور توسط اعضاي كمسيون ويژه ماده 12 كه شامل واحدهاي حقوقي ، حراست و دفتر حمل و نقل كالا مي باشد در دستور كار سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور قرار گرفت .

وي افزود :در اين بازديد ضمن ارتباط مستقيم با رانندگان و شنيدن اعتراضات آنها ، ‌ نحوه صدور بارنامه ، درج مندرجات در بارنامه و مبالغ كمسيون دريافتي از رانندگان توسط شركتهاي حمل و نقل بررسي وبراي متخلفين احكام مورد نظر صادر شد.

 مقدمگفت : با توجه به نظارت هايي كه در هفته هاي اخير توسط اعضاي كمسيون استاني انجام شد شاهد كاهش چشمگير تخلفات بوديم ولي حتي يك  تخلف هم قابل قبول نيست و با نظارت بيشتر بر عملكرد شركتها با متخلفين با اشد مجازات برخورد خواهد شد .

وي با بيان اينكه تمامي مبالغ دريافتي طبق قانون بايستي به صورت دقيق در بارنامه ثبت شود افزود : رانندگان بايستي با نحوه محاسبه و ميزان كمسيونهاي دريافتي آگاهي كامل داشته باشند و از پرداخت هر گونه وجه اضافي به شركتها خودداري كنند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف موارد را به ادارات كل راهداري و حمل و نقل جاده اي در سراسر كشور گزارش داده تا با متخلفين با مطابق قانون برخورد شود.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"