اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​دستفروشان كنار جاده خطري براي سلامت شهروندان اخبار - ​دستفروشان كنار جاده خطري براي سلامت شهروندان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/05
​دستفروشان كنار جاده خطري براي سلامت شهروندان
 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان ، مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان گفت : يكي از مواردي كه در برهم خوردن آرامش جاده ها موثر است ، وجود دست فروشان در كنار جاده هاست .

مهدي خضري گفت : حضور دست فروشان در كنار جاده هاي استان يكي از مشكلاتي است كه راهداران با آن برخورد داشته اند چرا كه وجود آنها باعث افزايش تصادف و بروز خسارت هم براي خود شخص و هم براي رانندگان در حال عبور مي باشد .

وي افزود : رانندگان به دليل عدم وجود پيش آگاهي در طول مسير پس از مشاهده اين افراد تغيير مسير خواهند دادكه اين تغيير مسير ناگهاني باعث ناتواني در كنترل خودرو و بروز تصادف و همچنين ايجاد وقفه در ترافيك عبوري خواهد شد .

مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده استان اصفهان خاطر نشان كرد :خروج وسايل نقليه از جاده و برخورد با خودرو هاي توقف كرده و سرنشين آن و همچنين خود دستفروشان از موارد ديگري است كه جان و مال شهروندان را تهديد ميكند .

مهدي خضري افزود : بر اساس ماده 7 قانون ايمني راه ها كه استقرار هر شيئي در راه ها و حريم قانوني آن و همچنين هر گونه عمليات كه باعث اخلال در امر عبور و مرور گردد را ممنوع دانسته است ، اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان جهت حفظ جان و مال شهروندان و تسهيل در عبور و مرور با متخلفين در اين حوزه به شدت برخورد ميكند .

 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"