اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: نظارت بر عملکرد ایستگاههای معاینه فنی استان اخبار - نظارت بر عملکرد ایستگاههای معاینه فنی استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
نظارت بر عملکرد ایستگاههای معاینه فنی استان

​روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان صفهان، مرضيه فراست رييس اداره ايمني و ترافيك در اين خصوص گفت: مراکز معاینه فنی وسایل نقلیه سنگین جهت فعالیت مستلزم اخذ مجوز و تحت نظارت این اداره کل می باشند .
وي افزود: در استان اصفهان ۸ مرکز معاینه فنی مکانیزه سنگین مشغول به فعالیت می باشد، كه تعداد یک ایستگاه دیگر در حال احداث و ۷ ایستگاه دیگر در طرح ۵ سال پیش بینی شده است .

رييس اداره ايمني و ترافيك عنوان كرد: سالانه حدود ۱۱۵ هزار وسیله  نقلیه سنگین توسط مراکز استان معاینه و در صورت قبولی کلیه آزمونها و صحت و سلامت وسیله نقلیه برگه معاینه فنی صادر می شود.

فراست عنوان كرد:در راستای نظارت بر عملکرد مدیران فنی شرکت های حمل و نقل مسافر گروه بازدید و نظارت با حضور کارشناسان این اداره کل و کارشناسان پلیس راه استان تشکیل شده و در ۳ ماهه تابستان ۹۶ تعداد ۲۵ بازدید از پایانه های مسافری استان انجام و تخلفات مشاهده شده جهت بررسی و صدور حکم به واحد حقوقی ارجاع شده است.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"