اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: همایش مکانیابی و طراحی پلهای عابر پیاده و بیلبوردها اخبار - همایش مکانیابی و طراحی پلهای عابر پیاده و... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/03/12
همایش مکانیابی و طراحی پلهای عابر پیاده و بیلبوردها

​روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان، مراسم با حضور تنی چند از مسئولین کشوری ، ستادی و روسا و کارشاسان  ادارات فنی و بازرگانی  سراسر کشور  در اصفهان برگزار گردید.داریوش امانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت:از سال گذشته که ادغام در استان اصفهان صورت گرفت میزان بودجه های لازم برای پروژه ها و هزینه های ماهیانه کارگران نیز افزایش یافته است که باید در راستای تامین بودجه های لازم از امکانات موجود در این استان استفاده شود ،پل های عابر پیاده و بیلبوردهای در سطح جاده ها  بهترین راه برای  افزایش سرمایه ملی  می باشد.


محسن حاجی اسماعیلی مدیرکل دفتر امور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در خصوص واگذاری ظرفیت های تبلیغاتی قابل اجرا در استانها گفت :کل ظرفیت اجرایی تبلیغات می تواند  به صورت یکسان و یا طبق موقعیت منطقه ای و محیطی به چند پروژه اجرایی تفکیک و واگذار گردد.


وی افزود: یکی از مسائل مهمی که در ساخت پلهای عابر پیاده،تابلوهای تبلیغاتی و مجتمع های خدمات رفاهی باید در نظر گرفت ، نظارت بر نگهداری آنها می باشد که باید طبق قرار داد جزو دستور کار اصلی استانها قرار بگیرد.


حاجی اسماعیلی در ادامه اشاره کرد: باید از امکانات موجود در هر استان برای جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در بخش پلهای عابر پیاده ،تابلوها و مجتمع های خدماتی رفاهی استفاده گردد.


همچنین مدیر کل دفتر امور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در آخر اذعان نمود :الگوی معین و مشخصی برای ساخت پلهای عابر پیاده  تهیه  شده که طبق یک دستورالعمل به تمامی کشور جهت اجرا و احداث  ارسال گردیده است .


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"